دستگاه تولید پلاستیک بادی
خانه / دستگاه ظروف یکبار مصرف / هزینه خرید دستگاه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی گیاهی

هزینه خرید دستگاه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی گیاهی

هزینه خرید دستگاه ظروف یکبار مصرف، به نوع دستگاه و نحوه عملکرد آن بستگی دارد. ظروف یکبار مصرف پلاستیکی گیاهی، بهترین های حوزه خود بوده؛ که توسط تجهیزات مخصوص تولید می شوند.

امروزه، ظرف های یکبار مصرف، نقش مهمی در زندگی روزمره ایفا می کنند. از جمله مهم ترین موارد استفاده ظروف یکبار مصرف را می توان این گونه نام برد:

 • نذری ها و مجالس
 • غذاهای بیرون بر
 • فروشندگان غذاهای صبحانه ای مثل آش، حلیم و …
 • اغذیه فروشی ها
 • پیک نیک و گردش
 • پذیرایی از مسافران قطار، هواپیما یا اتوبوس

تصور کنید؛ پیش از به وجود آمدن ظروف یکبار مصرف، چه مشکلاتی برای پخش نذری وجود داشته؛ یا بیرون برها برای اجاره و شستشوی ظروف چه هزینه هایی را متحمل شده اند؟ بنابراین می توان گفت؛ ساخت ظروف یکبار مصرف، بسیاری از کسب و کارها را متحول کرده است.

دستگاه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

هزینه خرید دستگاه ظروف یکبار مصرف به موارد مختلفی بستگی دارد. به طور کلی ماشین آلات و تجهیزات ساخت ظرف یکبار مصرف را می توان به گروه های زیر تقسیم کرد:

 1. خط تولید ظرف پلاستیکی یکبار مصرف
 2. خط تولید ظرف یکبار مصرف گیاهی
 3. خط تولید ظرف یکبار مصرف فومی
 4. دستگاه اکسترودر آزمایشگاهی
 5. اکسترودر دو مارپیچ

با وجود آمدن ظروف یکبار مصرف آلومینیومی، کاغذی و گیاهی به بازار، ظروف پلاستیکی هنوز جایگاه ویژه خود را داشته و پرفروش تر از بقیه لوازم یکبار مصرف می باشند.

دستگاه ظروف یکبار مصرف گیاهی

دستگاه ظروف یکبار مصرف گیاهی با استفاده از نشاسته گیاهانی مانند ذرت، گندم و سیب زمینی، بهترین و سالم ترین ظرف های یکبار مصرف را تولید می کند.

در مرحله اول، نشاسته در یک دستگاه گرانولی با مواد خاصی ترکیب شده و به صورت یک دست در می آید. مراحل بعدی ساخت ظرف یکبار مصرف گیاهی مربوط به دستگاه ورق ساز و پرس است؛ که ماده گرانولی به دست آمده به رول و نهایتاً ظرف مورد نظر تبدیل می شود.

هزینه خرید دستگاه ظروف یکبار مصرف

هزینه خرید دستگاه ظروف یکبار مصرف، مانند همه دستگاه های صنعتی به میزان عملکرد و امکانات دستگاه بستگی دارد. به طور کلی ساخت ظروف یکبار مصرف (از هر جنسی که باشند) دارای بخش های مختلفی بوده و طبیعاتاً به چند نوع دستگاه نیاز دارد؛ که در بخش قبل به آنها اشاره شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صالح نوروزی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120327304
آدرس سایت: radmachineco.com
پست الکترونیکی: radmachinesale@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی پ پ و گیاهی

قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف مجزا از هم بوده و نمی توان قیمت روز …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ
راد ماشین